Pereiti prie turinio

NuPagady

VIP nariai
 • Pranešimai

  3.308
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  22
 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  NuPagady sureagavo į UIselection Nauja Uždarbis.lt versija   
  Vien jau iš UX pusės - tai tikrai nemažas šuolis aukštyn. Dėl UI pusės, skonio reikalas, žinoma.
  Smagu matyt, jog akcentas forumo išliko, tačiau taip pat atnešta daug naujovių ir funkcionalumų. Negaliu nepastebėti naujų suasmeninimo filtrų - (pvz. Srauto nustatymai), labai patogu. Atnaujintas profilio puslapis taip pat informatyvesnis, patogesnis. 
  Pranešiau keletą klaidų bei pasiūlymų į kuriuos, tikiuosi, bus atkreiptas dėmesys.

  Dar kart labai didelis pliusas už UX atnaujinimus. Bravo!
 2. Patinka
  NuPagady sureagavo į Simonas Nauja Uždarbis.lt versija   
  Sveiki!

  Kaip vertinate naują uždarbis.lt versiją? Aš asmeniškai porą dalykų jau pateikiau, kas galėtų būti geriau, tačiau įdomi Jūsų nuomonė bei pasiūlymai!
  Pridedu apklausą prie šios temos.
 3. Patinka
  NuPagady sureagavo į Mindaugas Stovyklavimas su palapinem Lietuvoje   
  Pernai iš nuošaliausių ką pavyko atrasti:
  https://www.google.lt/maps/place/Trikampio+ez.+Campsite/@54.0784403,24.3392127,17.17z/data=!4m5!3m4!1s0x46de1fb0f2d2786f:0xb955a9bbf8e7d52c!8m2!3d54.0793039!4d24.3383576
   
  Tik privažiavimas labai sudėtingas :) bet pati vieta nuostabi.
 4. Patinka
  NuPagady sureagavo į Darkera Game Changers   
  Kiekvienas turėtų pamatyt šitą filmą priverčia susimąstyti
 5. Patinka
  NuPagady sureagavo į diablom Game Changers   
  Labai geras filmas. Rekomenduoju.
 6. Patinka
  NuPagady sureagavo į KKitamanis Game Changers   
  Prieš 1,5 mėnesio mačiau dokumentinį filmą Game Changers, jis kardinaliai pakeitė mano mąstymą apie mitybą, taipogi mačiau kitus kelis filmus ta pačia tema, dabar jaučiuosi kur kas geriau nei prieš tai, dingo mentalinis rūkas, daugiau energijos, greičiau atsistato raumenys po treniruotės, pavalgęs galiu eiti ką nors daryti, o ne pagulėti. Patarčiau ir Jums pažiūrėti YouTube platformoje yra pilna versija.
   

 7. Patinka
  NuPagady sureagavo į Loganas VMI pardavė konfiskuotas kriptovaliutas už 6.4 mil. EUR   
  1st edition dabar labai brangios tarp kitko. Tad kaip ir galėtų.
 8. Patinka
  NuPagady sureagavo į aiwarazass Benjamin Graham "Protingas Investuotojas"   
  Sveiki,
   
  esu tikras, kad bent keli iš Jūsų turi šios knygos lietuvišką versiją.
   
  Aš turiu pdf, bet labai norėčiau turėti šią knygą fiziškai. Noriu būtent lietuvių kalba. Galbūt kažkas parduodate?
 9. Patinka
  NuPagady sureagavo į dealeris VMI pardavė konfiskuotas kriptovaliutas už 6.4 mil. EUR   
  Sveiki, Forumiečiai,
   
  Pasigirsiu praėjusią savaitę mūsų įmonės atliktu darbu: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/vmi-realizavo-konfiskuota-kriptovaliuta-uz-6-4-mln-euru.d?id=85814519
 10. Patinka
  NuPagady gavo reakciją nuo Artaip Uždarbis iš domenų   
  Domenas turi turėti naturalų traffic'ą. T.y.: lankytojai patys įveda tavo adresą į naršyklę (type-in trafficas), lankytojai ateina iš search enginu ir pan. JOKIU BŪDU negalima siųsti lankytojų patiems: negalima prikti traffico, negalima domeno mesti į autosurf'ą, negalima į ptr'us ir t.t.
  Kitaip sakant, lankytojas turi ieškoti tam tikros prekės/paslaugos, kokio tinklapio ar pan. - būtent dėl to jis įveda jūsų domeną į naršyklę.
 11. Patinka
  NuPagady gavo reakciją nuo ww1dm1 Individuali veikla. Kaip įregistruoti individualią veiklą?   
  Nieko nekainuoja :)Tik vėliau aišku mokesčius reikės susimokėt.

  Reikia eiti į valstybinę mokesčių inspekciją (VMI). Ten pasakysi, kad nori užregistruoti induvidualią veiklą ir tau turėtų paaiškinti kaip tą padaryt, duoti pildyti formas, padėti, atsakyti į rūpimus klausimus.
  Neteko girdėti apie tokį reikalavimą. Bent jau kai aš pildžiau formas, niekas manęs neklausė ar esu apsidraudęs.
  Galima. Gali samdytis darbuotojus taip, kaip galėtum turėdamas įmonę. Aišku viską turėsi įforminti.
 12. Patinka
  NuPagady gavo reakciją nuo Mindux2000 Kaip vertinti tinklalapį   
  Vertindami tinklalapį stenkitės paminėti kas tinklalapyje patinka, kas nepatinka ir kodėl. Visada pagrįskite savo nuomonę (tokie trumpi pranešimai kaip "man patiko", "man nepatiko", "nieko gero" - nepageidaujami, nebent teiginys pagrindžiamas).
   
  Jeigu manote, kad tinklalapiui kažko trūksta ar kažką reikia tobulinti - pasidalinkite savo idėjomis su tinklalapio autoriumi.
   
  Elkitės etiškai - jei jums nepatiko tinklalapis, tai dar nereiškia, kad reikia įžeidinėti jo autorių. Kritikuoti galima ir be įžeidinėjimų.
 13. Patinka
  NuPagady sureagavo į bratkax Kodėl uždarbis.lt nariai niekada nebus Silicio slėnio startuoliais ?   
  Beje:
   
  Uždarbiečio TransferGo pritraukė 2,5 $ mln. investicijų
  https://uzdarbis.lt/t356762/uzdarbiecio-transfergo-pritrauke-25-mln-investiciju
   
  Iš viso per 3 raundus 6 M.
  https://www.crunchbase.com/organization/transfergo#/entity
   
  Čia iš anksčiau prisiminiau temą, bet turėtų būti ir daugiau panašių žmonių.
 14. Patinka
  NuPagady sureagavo į xstream Forumo narys lasickui tapo įžymybe!   
  Plačiau šioje nuorodoje: http://www.technologijos.lt/n/technologijos/gsm/S-57390/straipsnis/Kodel-skupus-moka-du-kartus-Mobiliuju-telefonu-garantinio-remonto-bedos
 15. Patinka
  NuPagady sureagavo į lasickui Kodėl skūpus moka du kartus   
  Sveiki. Kadangi jau kurį laiką dirbu vienoje iš telekomunikacijų bendrovių prekybos salone, tai dažnai tenka susidurti su telefonų remonto niuansais. Ne, nekalbėsiu aš apie dažniausiai gendančius modelius, nes net jokios statistikos šiuo klausimu neturiu. Bet pakalbėsiu apie garantinį remontą ir dažnai klientams kylančius sunkumus.
   
  Kokia didžiausia problema, su kuria susiduria vartotojas? Broko aktas. Tikriausiai dalis net nežino kas tai yra. Jeigu jūsų telefonas garantinis ir dėl kažkokio gedimo kreipiatės į servisą, tai dažnu atveju jį jums tiesiog sutaisys. Bet kartais, kai jie neturi reikiamų dalių ar remontuoti jiems neapsimoka, jie pasilieką jūsų telefoną ir išduoda jums lapelį, su kuriuo per 30 dienų turite kreiptis į savo operatorių ir galite arba atgauti už telefoną sumokėtus pinigus ir panaikinti turimą įsipareigojimą, arba keisti į tokios pačios vertės telefoną su galimybe pasirinkti brangesnį padengiant skirtumą iš savo kišenės ir toliau galioja jūsų turėta sutartis. Tikriausiai galvojate, kur čia problema? Tame, kad dažnai kreipiasi žmonės, kurie nėra telefono savininkai. Jūs iš skelbimų nusiperkate naują telefoną su garantija. Bet jeigu jį išbrokuos, tai tiek atsiimti pinigus, tiek pasikeisti į kitą telefoną gali tik jo savininkas, t.y. žmogus, kuris pasirašė sutartį, o ne jūs, kuris iš jo nusipirkote telefoną. Būna atvejų, kai susisiekia po pusantrų metų nuo pirkimo su tuo jo tikruoju savininku, pasikviečia jį į saloną ir kartu geranoriškai pasikeičia tą telefoną ir išsiskirsto. Bet būna atvejų, kai žmonės su tuo lapeliu drasko akis, nes tikrasis savininkas sėdi kitame Lietuvos gale, užsienyje, ar apskritai su juo net nepavyksta susisiekti. Ir žmogus supranta, kad rankose laiko 800€ vertės popierėlį, su kuriuo po 30 dienų galės nusivalyti užpakalį ir nuleisti jį į unitazą.
   
  Pavyzdys, kas tas broko aktas. Kairėje iš mttc, dešinėje iš iDealo
   
  http://s9.postimg.org/5d5z3t7lr/brok1.pnghttp://s9.postimg.org/pykqvpp6n/brok2.png
   
  Kita panaši situacija. Nusipirkote naują telefoną iš skelbimų. Džiaugiatės, kad tai pavyko padaryti 20% pigiau, nei perkant salone. Laimingi naudojatės savo įrenginiu. Kol po poros mėnesių jis nebegaudo ryšio. Galvojate kas čia nutiko? Nešate į garantinį servisą. O jie nusiunčia pas operatorių. Ir atėję į saloną sužinote, kad telefonas pirktas lizingu, žmogus, kuris jį pirko salone ir pasirašė sutartį nemokėjo nė vienos įmokos už patį telefono aparatą, skola perduota išieškojimui, o jūs turite telefoną su blokuotu IMEI, kuris nesijungia prie tinklo. Norint, kad jis veiktų, galite mokėti už jį kabančią skolą ir jį atsiblokuoti. Arba tiesiog turėti brangų mp4 grotuvą.
   
  Dar viena aktuali problema - mechaniniai pažeidimai. Jeigu jūs pirkote telefoną be draudimo ir netyčia jį pažeidėte, tai garantija jums nebegalioja. Yra buvę atvejų, kai miršta telefonas-nukepa motininė. Bet garantinis servisas pasiūlo remontą už ~200-300€, nes įskelta telefono galinės dalies nugarėlė 2mm ir viskas, garantija anuliuojama. Bet koks mechaninis pažeidimas panaikiną jūsų garantiją. Ir nesvarbu, kad gedimai visiškai nesusiję. Garantija panaikinama visam įrenginiui. Lygiai tas pats, jei telefonas buvo remontuojamas ne autorizuotame servise. Pvz iPhono ekranas pakeistas kur pigiau, bet tada sugedo motininė ir jūsų remontas tampa itin brangus, nes mokėsite iš savo kišenės.
   
  http://forums.androidcentral.com/attachments/samsung-galaxy-s6/188322d1437663224t-stories-galaxy-s6-s6-edge-acciddental-drop-survival-broken-glass-real-users-samsung.jpg
   
  Tai čia dažniausiai pasipiktinimą keliantys atvejai, kai žmonės perka brangų daiktą, stengiasi sutaupyti ir finale lieka ant ledo. Nenoriu nieko moralizuoti ar agituoti pirkti salone. Kiekvienas renkasi kas jam labiau patinka. Galit iš lombardo nusipirk iPhoną ir tikėsis, kad policija nepasibels į duris. Tačiau čia jau primena loteriją, su vis mažėjančia tikimybe joje laimėti.
  Ir papildomas patarimas dėl garantinio remonto. Jei kažkas negerai, jei turite pretenzijų dėl telefono ar jo remonto, tai kreipkitės į patį servisą arba vartotojų teises, o ne operatorių. Jame technikai nesėdi ir telefonų neremontuoja. Tam ir yra autorizuoti servisai. Geriausiu atveju kreipiantis į saloną bus galimybė tą patį telefoną išsiųsti į servisą. Viskas. Nieko papildomo. O jūsų priekaištai, kad pirkote telefoną už 100€, bet jis striginėja žaidžiant pokemonus ir neveikia kaip samsungas už 819€. Na.. atsiprašau, bet ir mums jie neįdomūs :)
   
  Tai tiek to išminties pliūpsnio šiam kartui. Jei turite kažkokių papildomų klausimų į temą - klauskite, atsakysiu. Jei turite klausimų ne visai į temą-nebijokite parašyti AŽ
   
  p.s. dėl „pagerintų“ planų ar pigesnių telefonų prašau nerašinėti ;)
 16. Patinka
  NuPagady gavo reakciją nuo ptyca8 Individuali veikla. Kaip įregistruoti individualią veiklą?   
  Pajamas deklaruoti reikia tik kartą per metus. Tad, kai praeina metai, suskaičiuoji kiek turėjai pajamų ir išlaidų ir nusprendi kuris planas tau labiau apsimoka :)
   
   
  Tiesa, jei, kai deklaruoji pajamas (visiems reikia deklaruoti pajamas tuo pačiu metu - iki gegužės mėn., jei neklystu), dar nepraėjo metai nuo induvidualios veiklos įregistravimo, mokesčių dar nereikės mokėt :) Bent jau man taip buvo - kai pirmą kartą deklaravau pajamas, man pasakė, kad nereikės mokėti mokesčių, nes dar nepraėjo metai nuo IV įregistravimo. Dar netgi sugrįžo dalis pinigų nuo mano išlaidų (pvz., nuo studijų įmokos). Tad, po pirmos pajamų deklaracijos, mano banko sąskaita papilnėjo, o ne atvirksčiai :D
 17. Patinka
  NuPagady sureagavo į TomasSlimas Kaip Tomas uždirbo 3 milijonus   
  Hi,
   
  Stebim Oberlo mentionus, užmačiau ir uždarbį. Pirmas postas.
   
  Paslapčių neatskleidinėjam. Kaip uždirbti milijonus nemokom.
   
  Kurso turinys: Kaip išsirinkti produktą, kaip susisetinti free Shopify store, kaip rasti ir importuoti dropshipping produktus su Oberlo, kaip paleisti pirmą Facebook kampaniją (Facebook pacoverino Adomas Baltagalvis).
   
  Didžioji dalis turinio jau skelbta pas mus forume: http://blog.oberlo.com/
   
  Savo uždarbiais nesididžiuojam, o kolkas naudojam kaip lead magnetą :)
   
  Jei kas turit klausimų galit rašyti Oberlo Facebook: https://www.facebook.com/oberlocom
 18. Patinka
  NuPagady gavo reakciją nuo Mindux2000 Kaip vertinti tinklalapį   
  Vertindami tinklalapį stenkitės paminėti kas tinklalapyje patinka, kas nepatinka ir kodėl. Visada pagrįskite savo nuomonę (tokie trumpi pranešimai kaip "man patiko", "man nepatiko", "nieko gero" - nepageidaujami, nebent teiginys pagrindžiamas).
   
  Jeigu manote, kad tinklalapiui kažko trūksta ar kažką reikia tobulinti - pasidalinkite savo idėjomis su tinklalapio autoriumi.
   
  Elkitės etiškai - jei jums nepatiko tinklalapis, tai dar nereiškia, kad reikia įžeidinėti jo autorių. Kritikuoti galima ir be įžeidinėjimų.
 19. Patinka
  NuPagady gavo reakciją nuo Loganas Klausimas Administracijai ir Moderatoriams   
  Prieš pusmetį ši tema susilaukė daug debatų. Galiausiai administracija vienbalsiai nusprendė uždrausti porno verslo propagavimą šiame forume - ne tokia linkme šis forumas eina ir tuo labiau nenorim žmonių įtraukti į tokį verslą.
 20. Patinka
  NuPagady gavo reakciją nuo TheVukasLt Ajax tutorialai   
  "Web 2.0" populiarėjant, tiklapių kūrėjams iškyla būtinybė mokėti ajax'ą. Nėra ko bijoti - ajax labai lengva išmokti :) Jei programuotojas sugėbėjo perprasti php, ajax bus dar lengviau.
   
  Štai vienas tutorial'as, kurį supratę jau galėsite kurti ajax scriptus:
  AJAX: instant tutorial
  Vos kelios eilutės kodo ir jūs jau galite naudotis pagrindiniu ajax privalumu: atnaujinti tinklapio turinį, neperkraunant svetainės.
   
  Apie dinaminį tinklapio turinio keitimą javascript pagalba labai puikiai paaiškinama šioje straipsnio dalyje apie DOM:
  http://www.musestorm.com/developers/tutori...d_tutorial2.jsp
   
  Na o čia tikrai surasite tinkamą ajax tutorialą:
  126 AJAX tutorials
   
   
  Sėkmės :)
 21. Patinka
  NuPagady sureagavo į Mykolas Geriausios svetainės konkursas!   
  Iš mano asmeninės inciatyvos - 600 EUR prizas nugalėtojui (arba išskirstyta suma tarp 3 geriausių). Jeigu leis galimybės ir konkursas bus tikrai įdomus, t.y nariai dalinsis informacija kaip visko pasiekė išsamiai ir įdomiai - sumą pakelsiu iki 1000 EUR.
 22. Patinka
  NuPagady sureagavo į FLSHS Dedikuotas individualus serveris Lietuvoje 14.78€ + PVM ir pigiau   
  Sveiki,
   
  Pigiausias fizinis dedikuotas serveris Lietuvoje! Turimes kelis serverius, paruošimas šiandien:
   
  Atom dual core, 4GB RAM, 2 x 120GB SSD arba 2 x 1TB SATA3, 100Mbps nelimituoras kanalas - 21 euras + PVM. Mokant už ilgesnius laikotarpius galima kainą susimažinti iki 19 eurų.
   
  Beje, Yra dar vienas pasirinkimas būtent pigiausiam serveriui. Antras diskas yra išimamas ir galima serveri įsigyti su vienu disku už 14.78€ per mėnesį, su PVM gausis apie 18 eurų. Antrą diską galima išimti iš bet kurio serverio
   
  Pats pirmas sąraše: https://www.bacloud.com/lt/single-dedikuoti-serveriai
   
  Galimi papildomi IP adresai, RAM ir HDD ( SSD ) upgrade.
   
  Serveris visiškai dedikuotas, neturi jokių virtualizavijų. Vadinasi visi resursai būtų tik Jūsų! Yra ir kitų pasirinkimų. Jeigu turite klausimų, Skype: Andrius.Bacloud
   
   
   
  Serveriai talpinami Lietuvoje, Tiekėjai Bitė ir TEO.
   
  http://s11.postimg.org/q2zox8l83/bacloud_2.jpg
 23. Patinka
  NuPagady sureagavo į Tryme Kaip išsipirkti vietą prekybai Palangoje?   
  Kaip išsipirkti vietą prekybai Palangoje? Skaičiau vyksta konkursai, bet ar juose dar įmanoma dalyvauti? Gal kas galite detaliau paaiškinti kaip viskas vyksta.
 24. Patinka
  NuPagady sureagavo į KingPin Totalus bullshit'as: "Sveiki atvykę į Žemę ir į Lietuvą"   
  Sveiki,
  Retai rašau neigiamus atsiliepimus, tačiau apie šią š... krūva, žmonės privalo žinoti.
  Renginys reklamuojamas, kaip keturių asmenų spektaklis (realiai jie tiesiog keičiasi ir vaidina spektaklyje dviese ir neaišku ką tu gausi), net aišku dėl ko taip daroma - M. Katleris pritraukia daugiau pinigų (apie tai aš bilietai.lt jau parašiau, screenshotus pasidariau, bus matyt, kaip taisys padėtį).
  Spektaklis yra žiaurus iki negalėjimo ir jei Jums festivalis "Juokis" arba Bingelis su Šilansku jau atrodo duobė - šis renginys atveria naujas platumas nemokšiškumui.
  Realiai, jautiesi, lyg ketvirtokų rengiamam vaidinime, tik kadangi tu sėdi susimokėjęs dar 15€ už bilietą - jausmai tik paaštrėja. Norėjosi išeiti jau po pirmų 10min, tačiau nesinorėjo gadinti žmonai vakaro. Jei kam atrodys, kad mano humoro jausmas prastas - galbūt, tačiau "spektaklis" nepatiko nei mano žmonai, nei man, nei sutiktiems draugams spektaklyje, nei žmonėms, kurie parašė po mano atsiliepimu, oficialioje spektaklio paskyroje facebook (tokių buvo tikrai daug, bet kaip įrodyti, kai komentarai ištrinti?), tačiau puslapio administracija, tą atsiliepimą pašalino, kas man buvo neįtikėtina. Really, žmonės dar trina fb komentarus, jei jie daro tikrąja ta žodžio prasme - šūdą? Narsūs žmonės.
  Šiek tiek turinio:
  Bajeris apie falo pavadinimus, kurio gale, aktorius pasako "######", tas pats su makštimi.
  Bajeriai apie pensininkus (tipo kur galima rasti pensininką, muahahahaha, žiauriai geri bajeriai)
  Realiai, nedaug atsimenu ir džiaugiuosi, kad smegenys moka filtruoti informaciją.
  Liūdniausia, kad prie šito reikalo, Tadas Vidmantas prikišo rankas, o bilietai į jo filmą jau email'e. Tikiuosi, jo humoro jausmas, jį pagrobus ateiviams - nepasikeitė, nes kito paaiškinimo tokiai transformacijai aš neturiu.
  Jei galvojate eiti čia ir nebuvote "Humoro klubo" "Kam tas kaip?", bėkite kuo toliau nuo šitos mėšlo krūvos ir eikite iš širdies pasijuokti.
   
  Trailer'iai buvo bent kažkiek joukingi, patikėkit, "spektaklis", yra toli, toli nuo viso to, kas vyko video...
   
  Tikiuosi, bent kam nors padėsiu sutaupyti kelis eurus ir laiką.
  Sėkmės ir eikit ši..., šito šlamšto kūrėjai.
  Toks mano atsiliepimas apie "Sveiki atvykę į Žemę ir į Lietuvą"...
   
  p.s. čia net neminiu, kad garsas ir video buvo tragiški, bet tai nuo organizatorių mažai priklausė
   
  Daugiau atsiliepimų: http://www.vinted.lt/forumai/renginiai-koncertai-parodos/1327966-sveiki-atvyke-i-zeme-ir-i-lietuva
   
   
  p.s. deja, bet maestro, visus savo postus apie spektaklį ištrynė... gaila.
   
   
  Visa, ši istorija turės ir pratęsimą:
  http://s12.postimg.org/pg65jx0q5/biliet.png
 25. Patinka
  NuPagady sureagavo į rahxephon Nootropai veiksmingi?   
  Sveiki. Ar kas turėjęs patirties su noopept, sunifiram ar kitais nootropais? Kadangi dabar studijos eina į pabaiga turiu didelį protinį krūvį ir norėjau pasidomėti ar nootropai galėtų padėti? Kiek žinoma yra tik moksliniai tyrimai įrodantis naudą jau turintiems smegenų sutrikimų. Aišku geriausias būdas sužinoti tai nusipirkti ir išbandyti, bet nenoriu rizikuoti pirkti didelių kiekių kol neišbandžiau bent vienos dozės, nes pasitaiko ir netikrų, ir neaišku ar padės tikri nootropai. Gal kas galia rekomenduoti kur pirkti ar kas nors iš Vilniaus pasidalinti?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...