Pereiti prie turinio

Kaip sukurti sėkmingą internetinį projektą Lietuvoje?


Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...

Straipsnis tikrai naudingas naujokams, visos mintys yra teisingos, tik gal nevisai sutikčiau su šiom dviejom:

 

Forumų ir svečių knygų (čia turiu galvoje, kaip papildomą puslapio dalį) - geriau rinktis ''live help'' scriptus ar paprastą ''supportą'' el. Paštu.

Apklausų - pvz. Ką galvojate apie šį mūsų puslapio pasikeitimą. (Iššimtis pramoginiai portalai).

 

Kodėl manai, kad reikėtų vengti forumų projektuose?

 

Pats asmeniškai manau, kad nesant forumui kažkokiam didesniam projekte daug prarandi, nebent neturi laiko jo prižiūrėti, ypač jei dirbi vienas. Aš forumą naudoju, tam, kad per daug neišsiplėstų diskutuodami komentaruose (tikrai painu ir nepatogu, bent jau man kai po straipsniu buną kokie 32 komentarai ir tas skaičius vis didėja), tam, kad galėtų vienas kitam padėti konkrečiu klausimu, plius labai šaunu, kai į kažkieno klausimą forume atsakai ir, tai naudinga būna ne tik vien jam. Patikėk tikrai nervina, kai į el.paštą rašo vos ne kasdien ir klausinėja tų pačių klausimų š kurį galbūt jau buvai atsakęs vakar, tai šiuo atvėju tikrai geriau forumas. Beje taip augini savo bendruomėne ir žinoma gauni papildomos naudos iš paieškos sistemų, juk forumo turinys taip pat indeksuojamas paieškos sistemų.

 

Išimtis forumui gal būtų projekto pradžioje, kai dar nėra lankomumo ir nesi tikras ar kas nors lankysis jame ir juo labiau jį pildys. :)

 

Toliau, apklausos. Čia vėl mano manymu nėra visiškai teisinga, jų nedaryti. Juk mūsų pagrindinis akcentas yra vartotojai/lankytojai dėl kurių ir apskritai yra tas projektas. Todėl jų nuomonė visada turi būti maždaug aiški projekto savininkui, visada reikia atsižvelgti į vartotojų poreikius, nes tik nuo jų priklauso tavo projekto sėkmė. Kartais galbūt atrodo tau atrodo, kad taip geriau nors niekam iš tavo lankytojų tas nepatinka, todėl visada reikia bendrauti su vartotoju, kad įgautum jo pasitikėjimą, žinotum ko jis nori ir būtinai atsižvelgti į tai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Labai siaurai išvystytas straipsnis :) kiekviena el. verslo sritis turi savas taisykles. Pradėdami el. prekybą turite vadovautis vienomis taisyklėmis, kurdami portalą - kitomis. tiek vieno, tiek kito sėkmė pirmiausia priklausys nuo Jūsų įdėtų pastangų. Prie pastangų reiktų pridėti ir atitinkamą pinigų sumą.

Tiek el. prekybai, tiek portalams reikia numatyti biudžetą reklamai.

Startavus projektui - numatyti lėšas projekto techniniam palaikymui. TAI BŪTINA.

Ir bet kokiu atveju NESISTENGTI sutraukti visų galimų lankytojų savo projektui. Tai tik didins Jūsų projekto palaikymo kaštus, o naudos nebus. Stenkitės pritraukti tik tikslinę auditoriją. tai ypač aktualu el. prekybininkams. Kam Jums reikia 5000 paauglių per diena savo vaikiškų prekių parduotuvėje, kurie nieko neperka. Geriau turėti 100 mamų tarp savo lankytojų, kurios Jūsų prekes pirks.

 

Sėkmės el. versle :)

Apie el. prekybininkų dažniausiai daromas klaidas galite paskaityti čia: http://www.eshops.lt/3-naudinga-informacija/7-e-verslo-konferencija

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 mėnesių...

Esme visu dydziuju projektu "kureju",kabutese rasau,nes jie nekuria nieko,yra tai,kad viska bando padaryti for free..Pasiema koki nemokama softa,arba vogta,ripinta ar kazka pns ir prigruda chlamo i ji,o atsiradus porai lankytoju ir reklamos kiekvienam kampeli...Kad ir paimkim ta cha.lt..anksciau buvo tikrai geras portalas,o dabar...daugiau reklamos nei idomios medziagos,kartais net visas video reklaminis per visa ekrana issoka...Tai yra grynas vartotojo negerbimas..Ir man ziurint video cha.lt portale lagina,stringa,nes aisku mano loptopas is medzio isdrostas,bet dar kart sakau,kad kiekviena lankytoja turi gerbti,kad ir su kokiu agregatu jis narso..o tas,kad negali paziuret video normalei,nes 80% puslapio susideda is reklamu,tai atsiprasau td..Aisku reikalingi pinigai puslapio islaikymui ir uzdarbiui,as del to nieko nesakau,bet kai paziuri kiek cha.lt ima uz reklamas ir kad 1 reklamos vietoj vis keiciasi po 3,4 reklamas,tai cia yra beprotyste...Po 1 metu ateisime i cha.lt paskaityti tik anekdotu tu paciu,nes kitu naujienu vietose bus tik reklama..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gwidaz3:

Dėl reklamos. Čia reiktų iš kitos pusės žiūrėti. Problema tame, kad lietuviai viską nori gauti nemokamai. Užsieniečiai kur kas labiau linkę paremti tinklapius, kuriuose dažnai lankosi. Tuo tarpu lietuviai žodžio "donate" iš viso nelabai žino.

Mano projekte lietuviams yra kur kas daugiau reklamos negu užsieniečiams.

Taip pat naudoju tas baisias "išškončias" ir panašiai reklamas. Yra galimybė PREMIUM paketą turintiems nematyti visiškai jokių reklamų. Tačiau tokia galimybe kur kas labiau naudojasi užsieniečiai.

Redagavo rufas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gwidaz3:

Dėl reklamos. Čia reiktų iš kitos pusės žiūrėti. Problema tame, kad lietuviai viską nori gauti nemokamai. Užsieniečiai kur kas labiau linkę paremti tinklapius, kuriuose dažnai lankosi. Tuo tarpu lietuviai žodžio "donate" iš viso nelabai žino.

Mano projekte lietuviams yra kur kas daugiau reklamos negu užsieniečiams.

Taip pat naudoju tas baisias "išškončias" ir panašiai reklamas. Yra galimybė PREMIUM paketą turintiems nematyti visiškai jokių reklamų. Tačiau tokia galimybe kur kas labiau naudojasi užsieniečiai.

 

 

Na matai,yra du skirtingi dalykai..Kai daromas tinklapis tik del pelno ir kai daromas del uzdarbio ir vartotoju naudai..Pavyzdziui mano tikslas yra sukurti db softa tik nemokama ir tik tam,kad pritrauktu zmoniu,del kuriu dekos ir ateina pelnas..Kad ir paziejus i linkomanija..Niekur nemaciau as jokiu reklamu...nors naudoju ja apie 5 metus gal..Bet yra tik paprastas mygtukas paremimui..ka daugelis tai daro,kad butu ju geresnis rate ir pns..O kas butu jei pradetu lm talpint reklamas kiekvienam torrent puslapyje...Bet ne,ju nera,o tinklapis islaikomas vien tik is vartotoju remimo,net ir advokatams sugeba sumoket is to :)))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gwidaz3, mano nuomone, teisingai šneka. Suprantu, kad puslapiui sukurti ir palaikyti reikia laiko, pastangų ir dažnai pinigėlių, tačiau vos projektui rimčiau įsibėgėjus prifarširuoti jį reklamų nėra labai gudri mintis.

 

Taip, norisi, kad viskas kuo greičiau ir daugiau atsipirktų, bet greit tinklapis gali tapti nebelankomas ir reklamos pasidaryt ne pelną nešančios, bet atvirkščiai - pelną mažinančios.

 

Taikant į tikslinę auditoriją su protingai ir racionaliai panaudotu reklamų kiekiu galima būtų gyventi kur kas geriau, nei prifarširuot tūkstantį skirtingų reklamų ir tikėtis, kad visi jomis labai domėsis, kai turinys, dėl kurio žmonės ateina, vos užsikraus.

 

Cha.lt vietoje verčiau stiprinčiau brand'ą ir išnaudočiau lankytojų srautą, o ne stengčiausi savo galybe reklamų atbaidyti esančius ir būsimus vartotojus.

Redagavo xanna
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

linkomanijos ir cha lyginti nevertėtų. Pats žinau keletą žmonių, kurie ratio palaiko TIK už pinigus. (T.y. atsisiunčia ką reikia ir uždaro torrent klientą)

 

Tačiau tikrai nežinau nei vieno, kuris norėtų mokėti už anekdotus.

Turtingesnių šalių rinkose galbūt tai būtų dar įmanoma tačiau tik ne Lietuvoje.

 

Norint įvertinti ar gerai cha daro ar blogai, reiktų matyti jų tikslius lankomumas ir kaip jie keičiasi.

Klausimas jums. Jeigu cha.lt padarytų galimybę susimokėti 3 litus mėnesiui ir nematyti reklamos. Ar ja pasinaudotumėte? Abejoju.

 

Mano projekte žmonės sakė "padaryk donate galimybę - aukosim". Ją įdiegus ja pasinaudojo tik DU lietuviai. Tuo tarpu užsieniečiai ja naudojosi kur kas labiau (nors 80% lankytojų lietuviai)

O sakiusių, kad parems buvo labai daug :unsure:

 

Nuolat tenka bendrauti su įvairaus dydžio IT projektų kūrėjais. Dabar praktiškai visi rimtesni projektai iš karto daromi užsienio rinkai, ne tik dėl rinkų dydžio skirtumo, bet ir dėl vartotojų mokumo.

 

O variantas: "iš pradžių padarysiu vietiniai rinkai, o po to darysiu pasauliui, yra tikras blogis".

(gaila kad to nežinojau prieš keletą metų)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, užsienyje didesni pinigai, bet ir konkurencija milžiniška (populiarioms nišoms). Geriausia būtų surast nišą, kuri užsienyje labai populiari, o Lietuvoje dar tik be pradedanti įsibėgėti, tada gan sėkmingai prasimuštum Lietuvoje, o vėliau su sukauptu kapitalu jau gali ir konkuruot su užsienio rykliais.

Redagavo !karolis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

!karolis:

Aš irgi taip galvojau. Taip pat taip galvojo vienas iš šviežiausių lietuvių startupų "mailer"(Neseniai apie viską pasakojo BarCamp), bei dar keletas kitų LT stambesnių projektų (startup`ų), kurių negaliu vardinti nes apie tai buvo kalbama ne viešai, o tarpusavyje.

 

Šiuo metu visi esame priešingos nuomonės. Kad tai buvo klaida, nes:

1) esminis dalykas yra ne kapitalas, o laikas.

2) globalioje rinkoje tai, kad kažkas gerai veikia Lietuvoje, visiškai nieko nereiškia

3) Tą patį "kapitalą" sukaupti Lietuvoje yra daug sunkiau negu tai darant iš karto globaliai. Didesnius investuotojus pritraukti Lietuvos rinkai kur kas sunkiau.

4) po to einant į globalią rinką iš esmės daug ką tenka perdaryti. O tai vėl užima begalę laiko. Atsiranda dilema ką daryti su vietine versija. Nužudyti gaila, o jos palaikyti prasmės ne visada yra.

5) "Kautis su užsienio rykliais" jau iš esmės klaidinga frazė. Reikia sukurti ne naują twiterrį ir bandyti konkuruoti, o apskritai kažką naujo ir bandyti iš karto tapti "geriausiu".

 

Tiems kas nematė rekomenduoju pažiūrėti pvz Ilja Laurs konferenciją KTU (buvau įdėjęs nuorodą kažkur prie IT naujienų, ten lyg galima pažiūrėti ir konferencijų įrašus)

Taip pat lankytis barcamp`uose ir panašiuose renginiuose, kur yra proga pabendrauti su žmonėmis, kurie kažką daro. Pamatai kad frazė "viskas jau padaryta belieka tik imti ir kažką padaryti geriau" yra visiška nesąmonė. Dar yra daugybė sričių kur galima iš esmės padaryti naują ir naudingą dalyką. Ypač tai liečia mobiliuosius telefonus.

 

Bėje man įdomus ir kitas klausimas. Kas jūsų manymu yra "sėkmingas projektas"?

Tai projektas, kuris:

a) atneša "pinigus alui". T.y. 100-500litų mėnesiui ?

b) leidžia kukliai išgyventi autoriui. T.y. 1500-3000 litų mėnesiui?

c) išsvajotasis milijonas? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėkmingo projekto sąvoka kinta priklausomai nuo autoriaus tikslų, norų ir siekių.

 

Jei mano tikslas buvo sukurti projektą, kuris man atneštų 1lt per dieną (=30lt per mėnesį) ir pavyksta sukurti (a) tipo projektą - tai labai labai sėkmingas projektas.

 

Jeigu aš siekiau reguliarių mėnesinių pajamų (b) tipo projektas) ir sulaukiu ne 2000, o 200lt per mėnesį, tai tokio projekto sėkmingu tikrai nepavadinsi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 savaičių...

o iš ko uždirba šitas portalas? Nematau nei mažiausios reklamytės. Negi jokio finansavimo? Serveriams, ryšiams išlaikyti. Sorry, jei rodau nereikalinga smalsuma, bet toks klausimas iškilo.

 

 

Vienas iš uždarbio būdų t.y. uždarbis išlaikyti šį portalą identifikavimas. Nuo šiol ši paslauga padeda išlaikyti šį portalą.

Taip pat egzistuoja ir keli skirtingi būdai: vienas iš būdų yra temos išryškinimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o iš ko uždirba šitas portalas? Nematau nei mažiausios reklamytės. Negi jokio finansavimo? Serveriams, ryšiams išlaikyti. Sorry, jei rodau nereikalinga smalsuma, bet toks klausimas iškilo.

Neprisiregistravusiems nariams rodoma agresyvi reklama.

 

O šiaip nemanau, kad labai daug užsidirba iš tapatybės patvirtinimo.

Redagavo !karolis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 6 mėnesių...
  • po 4 savaičių...

Sutinku su straipsnio autoriumi, kad nėra nieko blogiau kaip įpusėjęs, bet nepabaigtas projektas. Yra tokia taisyklė projektų valdymo moksle: geriau vienas pabaigtas projektas, negu penki pabaigti pusiau. Pirmu variantu jau galėsite gauti grąža ir grynuosius srautus, o antruoju visi bus įšaldyti ir negausite naudos nei iš vieno. Nesistenkite užsėsti dviejų kėdžiu vienu užpakaliu!

 

Kiekviena taisyklė turi išimtį, tame tarpe ir taisyklė, kad būtinai reikia .lt domeno. Pavyzdžio nepateiksiu, nes reikėtų pateikti savo pačių ganėtinai sėkmingą projektą. Sakysit, kad giriuosi :)

 

Dabar duosiu kelis patarimus iš savo nedidelės patirties:

 

Pažinkite savo tikslinę auditoriją. Kartą man vieno didžiulio Lietuvos portalo vadovas minėjo, jog nors jau 5 metai rinkoje ir pinigų tikrai netrūksta, tačiau kas pusmetį vis iš naujo atranda savo auditoriją. Nesibaigiantis procesas.

 

Tie, kurie sufailina, nepūskite burbulo. Visi pradeda nuo nesėkmės. Ją daug geriau patirti pirmajame projekte, kuris yra sąlyginai mažas lyginant su ateities projektais, negu su didžiuoju projektu, kur sukasi dešimt ar šimtą kartų didesni pinigai. Failinkit ir mokykitės!

 

Neįtraukite į projektą per daug žmonių, nes kuo didesnis skaičius tuo mažėja įgyvendinimo efektyvumas. Garsi frazė "dvi galvos geriau nei viena", tačiau kartais viskas yra priešingai. Kartais viena galva yra geriausiai. Žinoma, naudinga turėti kelis patarėjus, kurie į viską pažiūrėtų į šalies - juk mes kartais susipykstame su savimi.

 

Nežinau ar aukščiau išvardyti patarimai bus naudingi, bet galbūt pravers. Būčiau laiminga :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 3 savaičių...

Kaip sukurti sėkmingą internetinį projektą Lietuvoje?

 

Tai nėra kažkokiais tiksliais ir neginčijamais faktais paremtas straipsnis, o tiesiog mano asmeninė nuomonė.

 

Visų pirma, reikia idėjos. Galima rinktis iš dviejų variantų - orginali mintis arba darbas toje nišoje, kur jau yra tiesioginių konkurentų. Jei pasirinkote antrąjį variantą iškarto iškelkite sau klausimą - kuo mano projektas bus geresnis ir labiau pritraukiantis lankytojus nei konkurentų projektai? Iškarto įspėju vengti šių sričių:

 

Hostingai

Pramogų portalai

Failų dalinimosi sistemos (hubai, torrentai ir t.t.)

 

Pirmųjų dviejų nerekomenduoju dėl masiškai perpildytos rinkos, todėl tik nedaugeliui pravyksta prasimušti šiose srityse, na, o trečiojo varianto nesiūlau dėl to, kad jau nuo pat projekto pradžios reikės didelių serverio resursų + gali atsirasti daug ''netikėtumų'' kurie nutrauks jūsų veiklą ir negausite pelno (hakeriai, valstybės institucijos ir panašūs veiksniai).

 

Jeigu jau pasirinkote savo verslo kryptį, iškarto nuspręskite ar jums užteks lėšų idėjai įgyvendinti (nieko nėra blogiau, nei nepabaigtas projektas - jį bus netgi sunku parduoti ir beveik 100%, kad neatgausite pradinių investicijų), taip pat kaip ir kiekvienoje investicijoje apgalvokite - ar galite leisti prarasti šią pinigų suma, jei projektas būtų nesėkmingas? Viską apgalvojus galima aptarti pirmuosius svarbius dalykus:

 

Domenas - tik .lt plėtinys, be jokių - , ar ilgų žodžių.

Hostingas - serveryje stovinčiame Lietuvoje, pvz. Serveriai.lt ar domenas.net , tik nepirkite plano galvodami apie gilią ateitį, pradžioje rinkitės mimimaliausią planą, nes dar neaišku ar projektas bus sėkmingas.

Bendra projekto komanda - nekvieskite į savo komandą visų iš eilės - programuotojo, dizainerio ir t.t. Jums svarbiausias - pelnas, o kiekvienas papildomas narys jį mažina ir atsiranda tarpusavio konfliktų galimybė, todėl patariu viską įgyvendinti vienam ir tiesiog pirkti atskiras paslaugas iš kitų asmenų, pvz. Dizainą puslapiui. Vis dėlto jei jūsų biudžetas apribotas, pirmenybę teikite programuotojui, nes tai vienos iš brangiausių paslaugų.

Dizainas - atkreipkite dėmesį į praktiškumą, nes kartais įmantriausi dizainai būna labai problematiški vartotojui.

 

Ko reikėtų vengti projektuose, kurie skirti LT rinkai:

Internetinių bankų - egold, moneybookers ir t.t. , geriau rinktis paprastą apmokėjimą banko pavedimu, o šiuos būdus įvardyti netiesiogiai, kaip galima alternatyvą. (Čia aktualiausia internetinėms parduotuvėms).

Forumų ir svečių knygų (čia turiu galvoje, kaip papildomą puslapio dalį) - geriau rinktis ''live help'' scriptus ar paprastą ''supportą'' el. Paštu.

Apklausų - pvz. Ką galvojate apie šį mūsų puslapio pasikeitimą. (Iššimtis pramoginiai portalai).

Reklamos mainų su kitais puslapiais - geriau projekto veiklos pradžioje neteršti savo puslapio reklama, nes tai tik įvaizdžio gadinimas.

 

Ką patarčiau naudoti savo projekte:

 

Naujienų skiltis - paprastai naudinga funkcija, ypač jei puslapis yra dažnai atnaujinamas, taip pat galima imituoti aktyvią puslapio veiklą smulkiais pakeitimais ar kitomis naujienomis.

Atsiliepimus - jeigu teikiate kažkokias paslaugas ar pardavinėjate prekes. Patartina prie atsiliepimo paminėti datą.

Išsamius kontaktinius duomenis - žinoma, tai netinka pramoginiams portalams, tačiau el. Parduotuvėje vien el. Pašto adresas nesuteiks solidumo.

 

Naudingos reklamos sistemos:

Skelbiu.lt - bene pigiausia reklama, kokią įmanoma rasti su tokiu aktyvumu.

Google Adsense - efektyvi reklama, tačiau salyginai brangi.

 

Dėl ko projektas dažniausiai būna nesėkmingas:

 

Perdėtų vilčių į savo idėją - psichologinis faktorius, kurį sunku kaip nors apriboti, tiesiog dažniausiai, jei tau pačiam patinka tavo idėja, pradedi nematyti jo minusų.

Prastos rinkos analizės - dažniausiai tai būna nepastebėti konkurentai arba neįsigilinimas į klausimą: kuo mano tinklapis sudomins lankytoją?

Nesutarimų su savo projekto komanda - tipinis variantas yra idėjų išsiskyrimas ir tada tinkapį galima ''laidoti'', nes nebeišeina jo plėtoti.

 

 

Taip ir neperskaiciau nei vieno argumento atitinkancio sia tema, jokio atsakymo i klausima - KAIP? tai netiksli pavirsutiniska informacija, zmogaus nuomone.. prisiminkite verslo idejoje KAS NEATRODO ABSURDISKA YRA BEPRASMISKA.

Taigi rizikuokite igyvendindami savo absurdiskiausias idejas, nes jos gali tapti atradimu. Geriau tureti PELNINGA NESAMONE, negu EILINI PROJEKTA, kuris jau pries pora desimtmeciu buvo kazkieno sugalvotas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 7 mėnesių...

Norint sukurti sėkmingą internetinį projektą (nesvarbu kur), Lietuvoje ar užsienio interneto platybėse reikalinga strategija. Pastebėjau tendenciją, jog mes lietuviai, o tame tarpe ir dauguma šio forumo lankytojų per daug iškelia idėjos reikšmę. Tai yra, gera idėja = sėkmė. Mano subjektyvia nuomonė, idėja sudaro tik kokius 5% (gal net mažiau) sėkmes atvejų, t.y. sėkmingo projekto.

Idėja - 5%

Idėjos generacija/strategija/kuriamo produkto kokybė - 95%.

Neturint pakankamai įgūdžių strategijų kūrime bei idėjų generavime, galima bandyti 'lošti' per rinkos analizės metu, įvertintas paklausos-pasiūlos tendencijas jūsų kuriamui produktui/projektui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idėja net ne 5%. Jeigu žmogus turi tik idėją tuomet tai apskritas nulis. Tą pačią idėją tuo pat metu turi dar keliasdešimt žmonių įvairiose pasaulio vietose. Tiesiog dauguma net nebando tų idėjų įgyvendinti.

Idėjos vertė didėja tuomet kada kažkas pradedama daryti kad ta idėja taptų realybe. Gi dažnai žmonės sako "va jis dabar milijonierius, o aš tą dalyką buvau sugalvojęs dar ankščiau..."

 

O strategija taip pat negarantuoja gerų rezultatų.

Net patys didžiausi (tarkim google) dažnai paleidžia projektą ir tiesiog stebi "ar jis pasiteisins".

T.y. labai dažnai reikia tiesiog sėkmės, kurios suplanuoti nepavyks.

Daugelis dabar didžiųjų puikiai žinomų brandų yra iš dalies ir sėkmės rezultatas. Tas pats PayPal kiek žinau atsiradęs "atsitiktinai" po to kai neišdegė kita idėja ir chėbra skubiai ieškojo "ką dabar veikti".

Jeigu GetJar būtų paleistas metais vėliau arba metais ankščiau greičiausiai dabar jis neturėtų tokio didelio žinomumo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...