Pereiti prie turinio

Cheminio ginklo konspiracijos teorija (Chemtrails)


Rekomenduojami pranešimai

Ką manot, ar viskas vyksta iš tikrūjų? Aš manau, kad čia jau ne konspiracijos teorija, nes kiek žinau viskas yra įrodyta. Yra peticija sukurta http://www.peticijos.lt/visos/6048, nemanau, kad ji ką pakeis vistiek.

 

Kas tas chemtrails?

Kiekvienas tikriausiai esame pastebėję praskridus lėktuvui baltą juostą danguje. Oficialiai aiškinama, kad ši juosta atsiranda dėl lėktuvų išmetamų dujų, tačiau kaip iš tikrųjų yra?

 

Ši konspiracijos teorija apie cheminį ginklą kilo iš Vietnamo karo, kai Amerikiečiai per vykdomą karinę operaciją "Operation Ranch Hand" panaudojo lėktuvus kaip ginklus purškiančius chemiją. Tai buvo geras metodas išžudyti priešus pasislėpusius miškuose. Karo metu aukoms pasisekė kurios mirė greitu būdu, kurie išgyveno kankinosi nepagydomai.

 

Cheminio dangaus tako versija naudojama žmonių populiacijos mažinimui. Kas už tai moka pinigus ir kam tai viso reikia neaišku (tikriausiai masonams, bilderbergeriams ar dar velniai žino kam).

 

http://www.sarmatas.lt/wp-content/uploads/skywatcher_dees.jpg

 

http://spellsandmagic.com/Chem4.jpg

 

http://4.bp.blogspot.com/-cv3QKGUA2Z4/TVqjUhwsMFI/AAAAAAAAAbM/uHCNbsY2Js8/s1600/chemtrails+%25281%2529.jpg

 

Redagavo Mindfucker
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažką jau tikrai nusišnekėjai :)

 

Chemtrails - lėktuvo cheminiai inversijos pėdsakai.

 

Chemtrail sukuria atmosferą, kuri bus tinkama elektromagnetinėms bangoms, elektromagnetinių laukų generatoriams, vadinamiems girotronais (angl. gyrotrons), ir jonosferiniams šildytuvams. Ore esančios sveikatai žalingos dalelės privers geriau dirbti tiesioginius energijos ginklus. Tai sietina su „stabilumo“ (angl. steady state) teorema ir su dalelės tankiu plazminio spindulio sklidimui.

Jie purškia bario miltelius, kurie dėka saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių atlieka foto-jonizaciją. Tuomet, sugeneruoja aliuminio-plazmos darinį su elektromagnetikais iš HAARP, žeminės(žemės) girotrono sistemos [GWEN], arba kosmoso lazeriais. Baris padidina aliuminio-plazmos junginio dalelių tankumą. Tai reiškia, kad jie gali sukurti didesnio tankio plazmą, negu jonizuodami atmosferą ar orą.

Didesnis tankumas (didesnis dalelių skaičius) reiškia, kad viena į kitą besidaužančios dalelės įgauna daugiau energijos, kadangi įvyksta daugiau susidūrimų. Jie bando sukurti įkrautų dalelių plazminio spindulio ginklus.

Chemtrails yra terpė – GWEN impulso radarai, įvairūs HAARP ir kosmoso lazeriai yra priemonės, arba paprasčiau:

Chemtrails yra terpė – - tiesioginė energija yra metodas.

Purškimas ir efektas

Tokia sistema yra Rusijoje, Kanadoje, JAV ir visoje Europoje. Egzotiniai ginklai gali būti mobilūs, stacionarūs, žeminiai, oro ar palydoviniai.

Tai yra puolimo ir gynybinė sistema prieš EM atakas ir raketas. Kaip apsaugos mechanizmą ji naudoja jonosferinių dalelių skydus. Išpurkštas purškalas vėliau elektromagnetikų dėka suaktyvinamas. Naudojant vibravimo, elektromagnetinę ir girotrono stotis, sukuriami skydai, kurie pakeičia foninį magnetinį lauką. Siekiant didesnės apsaugos, šie skydai gali būti rikiuojami vienas virš kito, pakopiniu stiliumi. Chemtrail cheminėje sudėtyje yra daugybė elementų, vienas iš jų anglis, kuri gali būti panaudojama mikrobangų sugėrimui. Kai kurie iš šių purškalų turi metalinius grūdelius kurių radaras nepastebi kartu su lėktuvu. Parodijų purškalas. Tokie purškalai gali būti panaudojami norint paslėpti reaktyvinius lėktuvus po jų sukuriamu spalvingu, įmagnetintu plazmos šydu.

 

Palydoviniai ginklai irgi yra susiję. Aktyvistai, besinaudodami matavimo įranga, aptiko mikrobangas, rentgeno spindulius ir kitokias spinduliavimo rūšis, kurios galėtų būti skleidžiamos žemo intensyvumo lazeriu.

Jie taip pat fotografuoja dujinės plazmos generavimą, kuris atsiranda elektromagnetikais kaitinant chemtrails darinį. Vertikalus plazmos stulpelis vadinamas stulpeliniu židinio sklaidytuvu, o horizontalus stulpelis – horizontaliojo dreifo plazmine antena. Įvairaus dydžio dujinės plazmos rutuliai yra susiję su šia technologija. Šie rutuliai dėl savo gerų, atsparumo ugniai ir optinių savybių gali būti naudojami kaip siųstuvai ar imtuvai. Jais taip pat galima perduoti skaitmeninį ar analoginį garsą. Baris yra didesne refrakcija už vandenį pasižyminti medžiaga.

Ką tai reiškia? Kažkas yra įsivėlęs į konstitucijoje nenumatytą šnipinėjimą ir elektromagnetiniai spinduliai, varomi plazmos sferomis, gali būti panaudotini proto kontrolei. Satelitus galima užprogramuoti taip, kad jie sektų ir stebėtų įvairias žmogaus organizmo vietas kaip ausis, akis, smilkinius ar intymias zonas elektromagnetinių bangų ryšio sietino su magnetiniu poliariškumu ir dažnių kartografija. Spindulys neša paveikslėlius, kurie yra kiekviename plazmos rutulyje. Visai kaip skirtingus filmo kadrus. Tai yra dalelių spindulys, taip pat – dažnio ginklas.

Oro pajėgos savo projekte „Oro pajėgos 2025“ pareiškė, kad jų tikslas yra skurti virtualią ir papildytos realybės proto kontrolę. Priklausomai nuo kompiuterio užprogramavimo ar žmogaus, sąveikaujančio su technologija, nuotaikos bei ketinimų, Jūs galite būti ištirtas, sutrukdytas, apšvitintas dujomis, išgąsdintas, išprievartautas elektroniniu būdu, kankinamas ar jumis gali manipuliuoti. Technologija skanuoja Jūsų smegenų dažnius ir dešifruoja Jūsų mintis. Žymėdami jūsų bioenergetinį pėdsaką [kūno biometrinius duomenis], pastoviai skanuodami vietoves, palydovai seka ir ieško jūsų.

Mes esame šio eksperimento laboratorinės žiurkės, bet kažkas labai nedoro vyksta kariuomenėje ar žvalgyboje. Kadangi vyriausybės ir kariuomenės vykdomi projektai padalijami į tam tikras sekcijas, aš manau, kad kažkas galėjo slapta be jokio autorizuoto leidimo dirbti su šia technologija. Elgesio ir proto valdymo programų valdymo politika buvo autorizuota MKULTRA. Mūsų šalies istorijoje yra įrašų apie eksperimentavimus su tauta. Mes šnekame apie 24 valandas per parą žmogaus kūną atakuojančius satelitinius įkrautų dalelių dažnio ginklus. Jungtinės Tautos priskyrė psichotroninius ginklus prie masinio naikinimo ginklų.

HAARP gali sukelti žemės drebėjimus, taip pat rentgeno spindulių dėka surasti po žeme esančias karines bazes, auksą ar naftos atsargas. Šie jonosferiniai kaitintuvai gali atlikti komunikacijos sistemos funkciją naudodamiesi virš-horizonto arba po-vandenynu režimais. Ši sistema gali kontroliuoti orą ir sukurti katastrofas. Kartu su Auroros palydovine stebėjimo sistema (ang. Aurora keyhole through-your-roof sattellite surveillance system), Echelon elektroninių kompiuterių/telefonų naikinimais, plazmos šydu padengtais DOD Drug War kariniais sraigtasparniais, implantais ir kameromis gatvėje sukuriama pasaulinio ir kosmoso kontrolė.

Šie ginklai sietini su spinduliais. Du spinduliai, užeinantys vienas ant kito, susijungs į jonų dalelių spindulį, kuris atsispindėjęs nuo taikinio, sugrąžins į satelitą holografinį paveikslą. Skaliarinė energija gali būti sukuriama sukryžiavus du stiprios išnašos spindulius. Ši energija gali būti panaudota kaip nesusekamas ginklas ar tai branduolinio lygio sprogimams imituoti ar gynybai. Šios apjungtos energijos gali sukelti žmogaus fizinės elektrodinaminės sistemos nefunkcionalumą arba naudojant žemą dažnį – sukelti nuotolinį elektrošoką. Įsivaizduokite liečiant prie savo galvos skirtingo poliariškumo elektros kabelį. Skaliarinė energija gali būti naudojamas portatyviniuose kariuomenės ginkluose arba tankuose, išderinti elektroniką ar sukelti didžiulius elektros dingimus. Apsisaugoti nuo skaliarinės energijos praktiškai yra neįmanoma. Siekiant išvengti galimo poveikio, reikia švino, keramikos ir giliai po žeme esančios bazės arba tiesiog būti aukštai virš karo zonos.

 

Šias problemas nagrinėjantys žmonės girdi tonus ir trukdžius. Jeigu jūs girdite pastovius tonus ir statinius atmosferos trukdžius; jūsų kūnas vibruoja, yra maudžiamas, galvos srityje jaučiami „sprogimai“, atsirado neurologiniai sutrikimai ar imuninės sistemos sutrikimai; girdite elektroninius balsus ar plazmos garsus; kenčiate nuo giluminių organų skausmų, pastovių galvos skausmų; ar susiduriate su kita anomalia veikla, tuomet į jus gali būti nukreipti proto kontrolės ginklai. Jie gali būti įmontuoti sraigtasparniuose, reaktyviniuose lėktuvuose, slaptuose naikintuvuose ar palydovuose. Tiesioginės energijos spinduliai ir elektromagnetinės bangos į jus gali patekti per nešiojamus prietaisus iš palydovinių bokštų.

Ar įmanoma, jog kažkas, persigandęs badmečio, dėka dabartinės ekologinės sistemos sutrikimų, ar riaušių, ir siekdami pasinaudoti plazminių dujų suteikiama proto kontrole, purškia žemę su chemtrail? Ar tai paskutinis griebimasis šiaudo? Ar tiesiog šie veikėjai yra kontrolės ir pinigų fanatai? Kažkas norėtų pasisavinti po Aliaskos ledynais glūdančią naftą. Mano manymu, trečiojo pasaulio šalys su tuo nėra susijusios, taip pat nemanau, kad išsivysčiusios valstybės leis vykti šiam procesui.

Bet kurios šalies tautai įstojus į NATO bus taikoma proto kontrolė ir jos piliečių sveikata pablogės dėl intensyvių, svyruojančių elektromagnetinių laukų ir nuodingų chemtrails. Mūsų DNR iširs. Besiterliojant su šia kariuomenės technologija ir elektromagnetiniais laukais, rizikuojama išderinti žemės režimą. Galbūt, jis jau ir yra išderintas.

NATO ir žmonių teisių erozija sukuria Jungtinių Valstijų pasaulinį dominavimą. Pasak Charlotte Iserbyt ir Al Martin, žmonės, ankščiau dirbę KBG ir slaptojoje rytų Vokietijos policijoje (STASI), konsultuoja Visos Informacijos Supratimo (angl. Total Information Awareness) įstaigą. Jie atsakingi už naujų ID kortelių sukūrimą. Kas iš ties pilotuoja šiuos plazminio šydo lėktuvus, kurie viso pasaulių žmonių, nežinančių apie šią technologiją, painiojami su NSO? Akivaizdu, kuriamas naujas projektas „Sąvaržėlė“ (angl. Project Paperclip“).

Jeigu PNAC grupė, Bush ir Cronie, manys, kad ar tai tankas užstoja jiems kelią, ar jiems nepatinka šis bei anas žmogus, elitinė korporacinė vyriausybė naudodamasi tiesioginės energijos ginklais, esančiais kosmose, ketina laikyti mus įkaitais. Šie ginklai gali sukurti klimato, oro, proto, kibernetinius, ligų, nelaimių ir neatsekamus karus. Apjungti kartu jie turi galimybę sukurti ekonominį karą.

Jei ši sistema nebus sustabdyta, pasekmės didžiulės – milijonai žmonių mirs dėl apsinuodijimo aliuminiu ir bariu. Milijonai mirs dėl prastų derlių ir pasaulinio bado. Padaugės širdies priepuolių, insultų ir sergamumai vėžiu. Tai sukels negyvų naujagimių, nevaisingumo padidėjimus, persileidimus. Chemtrail dažnai turi grybelį, bakterijų, virusų, sudžiuvusių raudonųjų kūnelių, kristalinių medžiagų, anglies, metalų katijonų, ličio, kitų cheminių medžiagų, sunkiųjų metalų ir kas žino, gal dar kokių protingųjų dulkių ar nano technologijos šlamšto. Metai biologinių bandymų su Amerikos piliečiais jau nėra didelė paslaptis. Danguje purškiami mikrobai, kurie ultravioletinių spindulių dėka mutuoja – tai puikus planas! Ar mes esame priimtini nuostoliai ar taip yra suplanuota?

Aš manau, kad šie žmonės žino šios sistemos keliamus pavojus, todėl patys tiek namie, tiek ofise, tiek mašinoje naudoja atitinkamas saugumo priemones. Spėju, jog jie vartoja kompleksonų (chelating) medžiagą, kuri pašalina bario ir aliuminio elementus iš organizmo. Jei klystu, tuomet jie visai nesupranta šios sistemos keliamų pavojų ir tolimesnių komplikacijų. Kongresas gal nesupranta kokį siaubingą ginklų sistemos projektą finansuoja.

Kaip aš suprantu, giliai prie žemės prijungti Tesla bokštai yra skirti 10-12 magnetinių polių sukūrimui, tokiu būdu GWEN sistema yra naikinama. O gal tai jau buvo atlikta? Tai turėtų suteikti galimybę kontroliuoti visą žemę. Šios natūralios energijos egzistavimas neturėjo būti naudojamas aprūpinti energija žmogaus sukurtus ginklus ar aparatus.

Tesla įrenginiai, tai dar neištirta ir greičiausiai iki galo nesuprasta žmogaus sukurta energija. Šnekėdami apie nemokamą energiją mes turėtume būti santūrūs ir atsargiai elgtis su ja. Nesunkiai galime pamatyti, kad seniau žmogaus sukurta energija labai pakenkė planetai. Galbūt jau pats laikas apmąstyti galimus variantus auginant derlių, gaminant kurą ar kaupti vėjo, saulės bei vandens suteikiamą energiją? Mums reikia pasaulinio masto, kitokios nei dabar, labiau pasižyminčios vientisumu ir žinoma atsinaujinančios energijos.

Bet ar mes turime kokių tikrų žinių sietinų su šiuo dalyku? Atsakymas – turime! Per 8 metus Amerikoje, Europoje, Skandinavijoje, rytinėje Europos dalyje ir mano žiniomis Rusijoje purškimo metu buvo išmestos tonos kietųjų dalelių. Taigi, greičiausiai šios medžiagos kiekis yra pasaulinio masto. Tuomet atsiranda tikslas 24 NATO valstybėse purkšti nuodingus elementus ir leisti medžiagoms plisti per visą pasaulį taip apnuodijant save, priešus ir neutralias bei nekovojančias šalis. Būdas susirasti daugiau priešų.

Vanduo, oras ir dirvožemis yra taip prisotinti metalų katijonų, kad šių naujų ginklų maniakams neturėtų kilti problemų sunaikinti ar kontroliuoti to, ar kito protus tiek kartų, kiek jie nori. Po kelerių, organizmo žalojimo ir žemės naikinimo metų, jie galbūt suvoks, kad tokios strategijos pasekmė bus tik defektyvios žmonių rasės ir niekingos ekonomikos.

Ar jūs manote, jog tokie veiksmai įduos žmonėms tiek proto, kad jie nuspręstų nutraukti savo veiksmus ir imtųsi humaniškesnių pasaulio problemų sprendimo? Aš abejoju, nes tik idiotai kurtų tokius grėsmę keliančius ginklus. Bet aš esu tikra, jog likusi žmonijos dalis pagaliau stos į kovą su šiais piktavaliais ir sustabdys šią jų propagandą.

Perskaičiusi Bearden mintį „Teslos energijos technologijai, nemokamos energijos šalininkei, gauti nereikalingas jonosferos kaitinimas ir elektros vogimas iš vakuumo vadinamo „gyvenimu“ ir nusprendžiau, kad čia sakoma didelė dalis tiesos. Tos pačios nuomonės esu apie Eastlund‘ ą.

Redagavo Leader
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tegul purškia vistiek jus nieko nedarysis pasedėsit pakomentuosit ir tuo pasibaigs visos kovos prieš chemtrails ar koks čia šudas kaip autorius teigia...

 

p.s kantas.net pasiskaitykit jai jum įdomu tokie dalykai :) tas prognozuoja, kad greitai karas bus :)

Redagavo ticiukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas cia tau ziures 2 val, juokus megsti? :lol: Suprasciau kad ant Afrikos, Indijos ar Kinijos purkstu chemikalus, kad nebegimdytu vaiku, bet juk lektuvu daugiausiai vakaruose, o vakarai ypac sunerime del gyventoju mazejimo, o gyventoju mazeja, nes zmones gerai gyvena, karjeros galimybes placios, o vaikai tam trukdo, dazniausiai po viena vaika turi, o atsilikusiuose krastuose viskas atvirksciai, gyvena blogai, tad prisigimdo vaiku, bent pensijoj bent vienas vaikas pagelbes, juk valstybe tai neisgali pasirupint.

 

O kad lektuvai tersia ora, tai ir durnam aisku, o dar ir degalu neretai ispilineja ore. Bet zmones vistiek #####, pamato garu debeseli ir sako, va cia mus nuodija :lol: Taigi visi nuodai nematomi ir tu nuodu daugiausiai turetu buti prie aerouostu, taip iseina, prie kokio Hytrou aerouosto turetu puse zmoniu but jau ismire nesulauke pensijos :lol: Tokius tyrumus ar kenkia ar nekenkia atliktu pirmakursis studentas, tereikia atskiru kvartalu duomenis palygint...

 

Anksciau ir bendzinas budavo su svinu, visos pakeles buvo uznuodytos svinu, o svinas tai baisus nuodas. Bet jo senai nebera kure, tai ir lektuvu kuras nuolat tobulinamas ir svarinamas.

 

Siauliuose yra rajonas, Zokniai, kuriame buvo isikure sovietu karine baze, kur skraidydavo simtai kariniu lektuvu, kuriems ekologija buvo paskutinej vietoj. Tie lektuvai pries leisdamiesi turi ispilti visa kura, nes kitaip pavojinga leistis, tai Zokniuose i pievas prileido tiek kuro, kad zmones ten prikasinejo simtus duobiu ir ta kura kibirais seme visa desimtmeti, ten buvo istisas ezeras i zeme susigeres. Virs zokniu palei pat galvas skraidydavo tukstanciai apsidumijusiu kariniu lektuvu. Bet tas mirstamumas tikrai labai nuo kitu rajonu daug nesiskyre, aisku idomu butu pamatyt, gal ir buvo kokie tyrimai. Paimi kokia kaimo vietove, kur neivieno lektuvo nera, ir paimi kokius Zoknius, ir viskas aisku butu. O kad kenkia tai as net neabejoju, bet pagal mane, tai garsas zmogui labiau kenkia, nei tos chemines medziagos.

 

O cia jus svaigstas, kur lektuvai 10 km auksti skraido :lol: :lol: Tos kuro liekanos taip issisklaido, kad jos turbut ant zemes tik po kokiu keliu metu nusileidzia kitam pasaulio kraste :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kad lektuvai tersia ora, tai ir durnam aisku, o dar ir degalu neretai ispilineja ore. Bet zmones vistiek #####, pamato garu debeseli ir sako, va cia mus nuodija :lol: Taigi visi nuodai nematomi ir tu nuodu daugiausiai turetu buti prie aerouostu, taip iseina, prie kokio Hytrou aerouosto turetu puse zmoniu but jau ismire nesulauke pensijos :lol: Tokius tyrumus ar kenkia ar nekenkia atliktu pirmakursis studentas, tereikia atskiru kvartalu duomenis palygint...

Tai jie tų chemtrails neleidžia prie oro uosto, įjungia tik pakilę. Ir sakai nuodai nematomi? O kaip vietname iš lėktuvų tą chemiją mėtė tai nematomi buvo ane?

Redagavo Mindfucker
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jie tų chemtrails neleidžia prie oro uosto, įjungia tik pakilę. Ir sakai nuodai nematomi? O kaip vietname iš lėktuvų tą chemiją mėtė tai nematomi buvo ane?

 

O tu buvai Vietname? Matei savo akimis? Skirtingi chemikalų mišiniai gali būti gi :D

 

Nežinau kaip kitiems, bent man tai kaip anekdotas

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu buvai Vietname? Matei savo akimis? Skirtingi chemikalų mišiniai gali būti gi :D

 

Nežinau kaip kitiems, bent man tai kaip anekdotas

Yra nuotraukos... O šiaip atrodė nesąmonė ir man, bet kažkaip patikėjau :D va net per žinias šneka apie tai - Video ir net pats seniau mačiau apie tai laidą kažkokią, tik nepamenu per kokį kanalą

Redagavo Mindfucker
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerai kas netikit, tai paaiskinkit man kodel is lektuvu anksciau eidavo juostos kurios isnyksta po poros minuciu, o jau siais metais pilna lektuvu virs miestu(ir netik virs miestu, virs kaimu, laiku, misku) skraido kurie palieka tas juostos kurios neisnyksta pora valandu ir tik poto po truputi sklaidosi. Pamenu gerai siais metais birzelio pradzioj visa diena kaime dirbau laukuose ir bedirdamas zinot kiek lektuvu suskaiciavau danguj? Daugiau kaip 20, ir visi jie palikdavo tas juostas danguj. Tai jus paaiskinkit man durnam, is kur virs kazkokio kaimo Lietuvoj gali skrist tiek nezmoniskai daug lektuvu. Gal Lietuvos oro liniju bendroves savo skrydziu skaiciu padidino 10 kartu? a? Dar juokingiausia kai skrenda 2 vienodi lektuvai ta pacia kryptim vienas salia kito ir palieka tas juostas. Nu tai paaiskint kas cia yra?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerai kas netikit, tai paaiskinkit man kodel is lektuvu anksciau eidavo juostos kurios isnyksta po poros minuciu, o jau siais metais pilna lektuvu virs miestu(ir netik virs miestu, virs kaimu, laiku, misku) skraido kurie palieka tas juostos kurios neisnyksta pora valandu ir tik poto po truputi sklaidosi. Pamenu gerai siais metais birzelio pradzioj visa diena kaime dirbau laukuose ir bedirdamas zinot kiek lektuvu suskaiciavau danguj? Daugiau kaip 20, ir visi jie palikdavo tas juostas danguj. Tai jus paaiskinkit man durnam, is kur virs kazkokio kaimo Lietuvoj gali skrist tiek nezmoniskai daug lektuvu. Gal Lietuvos oro liniju bendroves savo skrydziu skaiciu padidino 10 kartu? a? Dar juokingiausia kai skrenda 2 vienodi lektuvai ta pacia kryptim vienas salia kito ir palieka tas juostas. Nu tai paaiskint kas cia yra?

 

Lietuva ant tiek maža šalis kad Lėktuvas neturi daug vietų skraidyti, ore irgi yra keliai, reiškia virš tavo kaimo oro kelias, kurio ir skraido lėktuvai. O dėl to, kad daugiau lėktuvu atsirado, tai žinai visu pirma reikia džiaugtis, kad į Lietuvą skraido žmonės, antra 21 amžius jau, o ne 19 todėl ir skraido daugiau. Kiek tik žmonių iš UK į LT skraido kas diena - krūva? Nežinau, kaip sakė Wineris, kas tas nesąmones kuria, bet tie kurie tiki tai jau visai .... ir dar su tokiais paaiškinimai 20 lėktuvų į diena, Londone kas minute po lėktuvą.... Lietuva vystosi, tai ir atsiranda daugiau lėktuvų, ačiū dievui. :D Juokas ima

 

 

 

P.S Dėl tų juostu tai visai. Matosi, kad dauguma žmonių fizikoje nič nieko nesupranta, na o dėl to, kad žmonės negimdytu tai čia jau :D Europoje tikrai neprireiktu tokių chemikalų, Afrikoje, Kinijoje, bet jau tikrai ne Europoje... na ir šiaip kažkaip blogai jiems sekasi su šio super planu :D

Redagavo LeKS
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerai kas netikit, tai paaiskinkit man kodel is lektuvu anksciau eidavo juostos kurios isnyksta po poros minuciu, o jau siais metais pilna lektuvu virs miestu(ir netik virs miestu, virs kaimu, laiku, misku) skraido kurie palieka tas juostos kurios neisnyksta pora valandu ir tik poto po truputi sklaidosi. Pamenu gerai siais metais birzelio pradzioj visa diena kaime dirbau laukuose ir bedirdamas zinot kiek lektuvu suskaiciavau danguj? Daugiau kaip 20, ir visi jie palikdavo tas juostas danguj. Tai jus paaiskinkit man durnam, is kur virs kazkokio kaimo Lietuvoj gali skrist tiek nezmoniskai daug lektuvu. Gal Lietuvos oro liniju bendroves savo skrydziu skaiciu padidino 10 kartu? a? Dar juokingiausia kai skrenda 2 vienodi lektuvai ta pacia kryptim vienas salia kito ir palieka tas juostas. Nu tai paaiskint kas cia yra?

 

Grožėkis: http://www.flixxy.com/scheduled-airline-flights-worldwide.htm Tie taškiukai yra lėktuvai, tai pagalvok prieš kitąkart naudodamas žodį "nežmoniškai".

 

O contrailsų išlikimo laikas priklauso nuo atmosferos sąlygų, slėgio. Išvis šita konspiracijos teorija yra turbūt juokingiausia iš visų. Kažkas mažina žmonijos populiaciją, tik kažkodėl ji auga rekordiniais tempais, remiamiasi tuo, kad purškiama būtent virš galvų ir urbanizuotų regionų, nors iš tikro kai lėktuvas yra 10 km aukštyje tai visiškai neturi reikšmės dėl oro srovių, kurios visa tai išnešioja taip, kad ant Žemės paviršiaus toje vietoje max kiek nukris "nuodų" bus kelios molekulės. Visų trečia, pagal kažkokius svaigalus naudojamas aliuminis (kažkieno prastoka fantazija), kurio reikia milžiniškų koncentracijų, tai jeigu ir būtų jis naudojamas, turėtų per dieną būti įvykdoma 100 kartų daugiau skrydžių (apie 10 milijonų skrydžių), kad būtų jaučiamas "šioks toks poveikis".

 

Norit suprast, apie ką kalbu? Padarykit vaikišką eksperimentą: pasiimkit saują miltų, atmatuokit atstumą apie metrą nuo savo rankos iki grindų ir numeskit miltus. Dabar pakartokit eksperimentą tik meskit miltus nuo namo stogo. Matot kaip tas pat kiekis pasiskirsto? Dabar numeskit tuos miltus iš 10 km aukščio. Jeigu apačioj rasit bent vieną miltą, būsit be galo lucky. O dar geriau, vietoj beprasmiško skaitymo apie nepatvirtintas, kvailas, besikertančias su visa fizika, logika ir biologija konspiracijos teorijas, geriau atsiverskit fizikos vadovėlį - gal dings baimė, kad jus nuodija dievo ranka iš dangaus. Gaila, kad niekas mano patarimo nepaklausys. :)

 

P.S. ar tik man vienam atrodo, kad toks šlamštas nieko neturi susijusio su politika ir istorija?

Redagavo Karolis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...